Berna Yemek | Belgelerimiz

Berna Yemek | Belgelerimiz

Kaliteli, güvenilir ve hijyen kuralları en temel prensibimizdir.

2000 yılından beri öncüsü olduğumuz toplu yemek hizmeti sektöründe kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimizin güvenle tüketecekleri yemekler üretiyoruz.

Üretimimizde kullandığımız tüm malzemeler; Türk Standartları Entitüsü'nün belirlediği kurallara uygun, kontrolleri yapılmış ve güvenilirliği kabul görmüş iş ortaklarımız tarafından sağlanan hammaddelerden oluşur.

Çalışma ortamımızın hijyenik ve güvenlik kontrolleri düzenli olarak denetlenmekte ve çalışma koşullarımız, kullandığımız teknikler ve techizatlar sürekli olarak güncellenmektedir. Çalışanlarımıza sağladığımız düzenli eğitimlerle her zaman dünya sağlık koşullarında üretim yapmayı hedeflemekteyiz.

Berna Yemek olarak bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimizi; deneyimli ve eğitimli ekibimizle beraber, kalite-hijyen ve müşteri memnuniyeti gözeterek farklı alanlardaki müşterilerinin beğenisine sunduğumuz hizmetlerde, bu kuruluşların tüm yemek ihtiyaçlarını farklı çözümlerle, zamanında ve tam hizmet anlayışıyla karşılama gayreti içerisindeyiz..